Tenorėjau būti mylimas.. - O dabar telieka kovoti už savo būvį.

2010.11.01 14:34 Eragon
  • 0
5
kaciukas,saltis







Nuotraukos nėra
Eragon 5712    
Alergiska katem esu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5712    
tai parsinesk namo...
Nuotraukos nėra
Nst. 5712    
gaila tokių paliktų augintinių.
Nuotraukos nėra
Eragon 5712    
Abejoju, kai einu pro tą stotelę visada sėdi. ;)
gretagreat28 5713    
Gražus kailiukas :D turbūt gerai šeriamas :D
Grįžti į viršų