Kartais aš apsimetu, kad esu normalus, - tačiau tai greit pabosta ir grįžtu į save.

2011.06.18 15:36 Ethanas
  • 3
5
normalumas, knisa







Geras_Iksas 5104    
e, kur dingo Ethanas?
Geras_Iksas 5468    
kolega :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5468    
Ką geri?
Ethanas 5488    
m&m's
Nuotraukos nėra
Anonimas 5488    
ka cia laiko rankoj draze ? :D
Grįžti į viršų