Neturiu ką veikti, tai ir komentuoju, o Tu iškart svaidai, kažkokius neadekvačius teiginius apie verkimą. ;)
Nežinau kaip Jūs - Bet aš jau pradėjau laukti kitos vasaros!
ReBorN
4661
ReBorN
4670
Neturiu dėl ko, mielas autoriau. ;)
ReBorN
4678
Baikit kriokt mokyklinukai.
|

