Dauguma komentaru bus iš pavydo. - Kaip jam ne pavydėt?

2010.09.12 11:15 EwE
  • 3
19
Dauguma komentaru bus iš pavydo.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5754    
#14 ka cia svaigsti,turi ta pazymejima,gal nebepuliuok
OoS 5763    
Jo, dabar tikrai jam pavydžiu.
indigokid 5763    
o kiek tau, ne vaike metu? #11
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
#8 tipo geriau tavo bulka arba 2 golfas?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
pz cia justin bevier, nx jis net vairuotojo pazymejimo neturi, o gal ''zvaigzdems net nereikia ju'' pinigais gi daro savo..\
EwE 5763    
#12 Suprantu , bet Lietuvoje tokios mašinos paprastas žmogus vis vien neturės. O dėl teisių aš žinau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
#9 Omg tai ka jai 16 netures tokios masinos? Tai tures uztat 22metu jai zmogus normaliai savo gyvenima tvarkysis sieks kazko.
Ir cia tas tavo pasakymas jam 16 ir jis jau teises turi tai nuskambejo taip lyg nezinotum, jog ten visi 16metu teises turi..
EwE 5763    
Kiek čia vaikų , nemoka net pavardžių rašyti . . .
indigokid 5763    
ble as galvojau cia apie masina prades tipo pavydi, o ten byberis
EwE 5763    
#8 Bet jam tik 16m. ir turi teises. o tu tokios mašinos 16m. niekados neturėsi...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Cia Ferrari 430f man atrodo. Butu Ferrari 458 Italia, tada as jam pavydeciau, o dabar nera ko.
EwE 5763    
Prie kokio McDonold'o xD , Atsiemu žodžius kad aš dievas , nes nežinau kur jis čia stovi xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Dar ne, kur jis cia stovi?
EwE 5763    
Čia Justin Bieber su savo black Ferrari F430...Dabar Aišku ? : DDD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Ne,cia Justin Bieber
EwE 5763    
#1 nope , black Ferrari F430. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
Ne, čia F430 ‘Tu Nero’.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
cia f458 ?
Grįžti į viršų