Turbūt vienintelis geras daikas, - kurį sugebėjo sukurti japonai

2011.12.10 20:06 FLO
  • 0
4
pisam, iki, dugno,kas, geria, tas, dega







XXYYXX 4577    
Ane? O kaip Sony, Canon, Fujistsu, Toshiba, Hitachi, Olympus? O dar Honda, Toyota, Nissan, Mazda, Suzuki?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4577    
AIK AIK AIK AIK AIK
Nuotraukos nėra
Anonimas 5312    
esu bandes abu. subaru lengviau ir smagiau vairuojasi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5313    
isbandes abu kad sakai jog Mitshubishi geriau?
Grįžti į viršų