Turbūt vienintelis geras daikas, - kurį sugebėjo sukurti japonai

2011.12.10 20:06 FLO
  • 0
4
pisam, iki, dugno,kas, geria, tas, dega







XXYYXX 4574    
Ane? O kaip Sony, Canon, Fujistsu, Toshiba, Hitachi, Olympus? O dar Honda, Toyota, Nissan, Mazda, Suzuki?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4574    
AIK AIK AIK AIK AIK
Nuotraukos nėra
Anonimas 5310    
esu bandes abu. subaru lengviau ir smagiau vairuojasi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5310    
isbandes abu kad sakai jog Mitshubishi geriau?
Grįžti į viršų