Turbūt vienintelis geras daikas, - kurį sugebėjo sukurti japonai

2011.12.10 20:06 FLO
  • 0
4
pisam, iki, dugno,kas, geria, tas, dega







XXYYXX 4575    
Ane? O kaip Sony, Canon, Fujistsu, Toshiba, Hitachi, Olympus? O dar Honda, Toyota, Nissan, Mazda, Suzuki?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4575    
AIK AIK AIK AIK AIK
Nuotraukos nėra
Anonimas 5311    
esu bandes abu. subaru lengviau ir smagiau vairuojasi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5311    
isbandes abu kad sakai jog Mitshubishi geriau?
Grįžti į viršų