Požiūris į pasaulį, - turi būti paprastesnis.

2011.10.11 FakinJebus
  • 99
8
Požiūris į pasaulį,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5372    
#7 O tu irgi per subine kvepuoji ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5372    
Triusis pro subine ikvepia O2...
Mr.Troll 5372    
#5 Dar matke ir chemija.
Nuotraukos nėra
Mon3y_ 5372    
Fizika sucks.
Synecdoche 5372    
Nuomonė. Ir tiek.
Giedriax 5372    
ei, kas tvirtina demotyvaciją ir nepamato/nepataiso klaidos?
anonimas 5372    
#1 taip!
ausriiine 5372    
demotyvuoja mokytis?
Grįžti į viršų