Jei yra blogai, - visada gali būti dar blogiau.

2011.12.19 FatalaS
  • 162
8
Jei yra blogai,







Nuotraukos nėra
Anonimas 2024    
tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5058    
#3 +1
Nuotraukos nėra
Anonimas 5293    
#4 ne žmonėms patinka trololo komiksai( meme komiksai)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5302    
nskau, kad negalima dalintis mememis is kitu saitu, bet nu rimtai keista matyti vel ir vel o.o
FatalaS 5302    
Ziuriu patinka zmonem linksmos demotyvacijos. ;D
kasiakas 5302    
#2 Tai tu geriau išmok anglų, vistiek išvažiuosi iš lietuvos :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5302    
Nu b*t, jeigu ir vogiat is tu nine_gagu ir 4_chanu, jus bent jau isverskite? Cia gi lietuviskas saitas!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5303    
tas geras ;D
Grįžti į viršų