Pameni? - Kai mes juos kramtėm, nežinodami kas yra meilė..

2011.04.03 Fcuk
  • 852
42
kramtoma, guma, love, is, meile







Nuotraukos nėra
Anonimas 4498    
LOVE is kramtoma guma
Ieškai originalios dovanėlės mylinčiam ar mylimam žmogeliukui? Turiu Jums
originalią dovaną 1dėžutė (100gumų) - 45lt. Jei kam įdomu, kreipkitės į A.Ž. :) perkant didesnį kiekį, taikomos NUOLAIDOS. m.facebook.com/loveisguma
Nuotraukos nėra
Anonimas 5082    
Tada mes kur kas geriau žinojom kas yra meilė. :)
Nuotraukos nėra
saulyteLT 5323    
Atsimenu valgykloj po 10pirkdavom ir tuos popieriukus ringdavom :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5491    
Fuui, šlykšti guma.!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5517    
begdavau pirkt tekinom :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
niekad neragavau ;ssss
Meskiukass 5553    
kokia ji tada skani budavo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5553    
love is - tai ir buvo mūsų meilė!))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
Buvo mano viena is skaniausiu kramtomu : DD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5555    
koke geruma guma :D
Nuotraukos nėra
Lauriscs 5555    
As irgi vaikysteje sita kramtydavau mhm :))) noriu ir dabar
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
mmmm niam niam :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
mmmm... kai senai sita guma kramciau pasiilgau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
Nu bet gumaaa skanumo! vaikysteje- viena is megstamiausiu:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
cia buvo sarkazmas zmogau.
Nuotraukos nėra
Ciuke 5556    
#26 Gal tau tai ir yra meile, jeigu taip sakai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
O dabar zinai kas yra meile? pimpalo kisimas i uzpakali?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Oj lbj skanios esu valgius ir rinkau tuos popieriukus :)

Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
#21 jo tiesa. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
bet kokios skanios budavo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
Uhhh.Love'iukai.
Favoritas buvo.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5558    
O dar prisimenu, kad tardavom, ne Lav is, o Love is :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
;o fantikus darydavom !
Ohh_Nooo 5559    
BULL SHIT !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Atsimenu kaip tokioj mano gatvej parduotuvej paberdavau vien tik is baltu centu vasara 2 lt ir nusipirkdavau 20 gumu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5559    
Čia lyg neidavo jų priklijuot, tai mes su seilėm juos klijuodavom:D
emiemi2 5560    
ir dar turėjau tų paveiksliukų sąsiuvinį x33
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
susikurk amzinosios meiles kluba ir ten pieskit tas savo kvailas "motyvacijas"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
Ai nu... Va iš kur visos debiliškos demo "Meilė tai..................."
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
duok ciae
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
Geros , senos kramtomos , kasdienines ( mm ) ; **
MindziuX 5560    
#8 nostalgiskos yra labai geros demo. Jos primena tuos gerus laikus, kai dar viskas nebuvo taip apgailetina.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
Pamenu, ir dar prasydavau mamos , kad isverstu kas parasyta. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
#8 pritariu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
faini dar ir dabar parduoda kioskeliuose :) smagu rinkt, tik nėr su kuo keistis
povilasq 5560    
krc jau atsibodo tos nostalgiskos (d)emo...
LogInGuy 5560    
neatsimenu tokių
para-noir 5560    
#3 kas paaugliai, o kas ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
#2 o tu snekek ka kramtai.
sun_sun_sun 5560    
Blemba, prisimenu.. Kaip noriu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5560    
oj tipo jau dabar labai žinom, vis dar paaugliai, šūdą tie paaugliai žino apie meilę
Nuotraukos nėra
Anonimas 5561    
kramtyk ką sneki.
Grįžti į viršų