Net blogiausia situacija - gali būti geresnė, nei tau pasirodė.

2012.02.22 Feazzu
  • 61
24
Net blogiausia situacija







Nuotraukos nėra
Anonimas 5230    
tai kad issizudytu 12metes mergaites, tai menka cia beda, nebent ir tau 12 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5231    
tai pagalvokit-jei jis mirtu,tj puse pasaulio yrgi issizudytu :D
butu ne 7mlrd. o kokie 6mlrd zmoniu ir daugiau vaikinu:D butu didelis pasirynkimas mergom.xD
zvp 5232    
Ačiū Jums ;) labai malonu sulaukti teigiamų nuomonių ;)
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5233    
#10 Man zvp viena iš geriausių moderatorių.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5233    
#15 cia heitarakiai malatkos ritasi. Fanes nors grazios ir protingos. Nestumia ant nk. O jie gyvenimu nusivyle baxuriukai :D graudu!.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5233    
nuo tada kai m raide yra
zvp 5233    
Nuo kada aš modernatorė? o.O
Nuotraukos nėra
Anonimas 5233    
gretux paklausyk ka sako 9# 11# 12# 13# komentaras.jie sako teisybe.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5233    
fanes o koks jis sjbs ir panasiai.ir dar tos facebookines debiles.lur sis pasaulis ritasi
Pheak 5233    
Nekenčiu JB tik dėl jo fanų per daug idealizuoją jį ....
PonasVladas 5233    
Zvp, pagarba.
Gretux, susidenk- justin bieber to noretu. O ir internete viena debile maziau butu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5233    
#10 Be tokiu kaip tu pasaulis pasikeistu tik i geraja puse :)
dewaperang 5233    
ZVP, nekreipk dėmesio, čia tokia nauja mada stumti ant moderatoriu. Žinau, sunku dirbti kai kievienas vaikas rašo: " moderatoriai nieko nedaro ir t.t." Nes kiekvienas darbas savaip sunkus, o tau Gretux linkiu tokio darbo, kurį peiktų visas pasaulis.
Gretux 5233    
Eik nx, cia tu viena nenormaliausia modernatore. Be taves pasaulis pasikeistu :)
zvp 5233    
#8 Malonėkite praeiti ir palaižyti JB plakatą. Gero vakaro ;)
Gretux 5233    
Modernatoriai, supisti debilizmu sergantys Gejai :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5233    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5233    
perdole
Nuotraukos nėra
Anonimas 5233    
BIEBER FANS COMMIN
Nuotraukos nėra
Anonimas 5233    
Buvooooo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5233    
cia kietai pavare
kostux 5233    
geras demo :D
Ignassin 5234    
Tas blogiausias variantas ne visada gali būti blogiausias- atsiras dar blogesnių :D
Grįžti į viršų