nu jus durni,cia kai prirukes gerai buni zoles taip buna gi
Kai eini vienas - tau visada atrodo jog kažkas eina už nugaros
Anonimas
5097
Anonimas
5508
oo,satanhausas
Anonimas
5619
šizofrenija
Lonsdale
5620
demotyvatoriui fobija kažkokia ar kas... nu nežinau, man niekad taip nebūna.
Anonimas
5621
Nesamone, poxui, kad ir eina...
Anonimas
5621
Nusišnekėjo. Man tikrai taip neatrodo. Manyčiau, kad labiau tiems atrodo kurie negali apsiginti...
Anonimas
5621
Tikrai ypač nakty kai atrodo kad tave pagrops
Anonimas
5621
nihuja : D
Anonimas
5621
šita gatve kiekvieną rytą einu į mokyklą, ir net žiemos rytais kai būna tamsu, o žibintai nebedega, niekad taip negalvoju...
Anonimas
5621
niekada
Kira
5621
Tai vadinama paranoja, pons demotyvatoriau :D
Anonimas
5621
SATANHOUSE!!!
Anonimas
5621
nesamone
Anonimas
5621
visada:D
Anonimas
5621
grynai iskart pagalvojau ir as, kad taip buna nebent sizofrenikam :)))
Anonimas
5621
Koks čia šizofrenikas šitą demo sukūrė?? ;D
Anonimas
5621
satanhausas :D
Anonimas
5621
Lnk eina už tavęs :D
Anonimas
5621
O kai neatrodo tai kai tuo metu nusišneki būtinai už tavęs kažkas eis.. Suck.
Anonimas
5622
#5 Ir tau paranoja ?
Anonimas
5622
o cia kartais ne prie salomejos neries mokyklos netoli?
Anonimas
5622
jeigu esi paranojikas, tai gal ir atrodo..
Anonimas
5622
buna
Anonimas
5622
paranoia
|

