#15 O tu galvoji, kad niekas nepastebėjo? :D
Palaikymas užkrečia visus
Anonimas
5556
Anonimas
5571
#4 Tu gal paziurek kad visu veidai vienodi, ir svarbiausia pas dviratininka akiniu nebeliko, veido odos spalva pakito :D Ne photoshopas jam mat.
Anonimas
5571
RWJ style :D
Anonimas
5572
taigi fotoshopas aiskiai matos...
Anonimas
5572
ne ten pataikiau, persiprasau :]
Anonimas
5572
siaip beveik viskas cia gerai...pries 20 metu tikrai nei mobiliuju nei greito interneto niekas neturejo...tik va del psichuskes...pries 20 metu buvo jau laisva Lietuva, tai tikrai niekas jau neveztu, bet pries kokiu 25 metelius, prie sovietu, tai tikrai butu isveze pagydyt...ar bent isblaivyt...
Anonimas
5573
photoshop
Mikey
5573
#6 Sorry, bet komentaras labiau už demo prajuokino :D
Anonimas
5573
#6 "Durnių ir bažnyčioi muša" tu gal geriau neik į bažnyčia
NeedFeed
5573
:D
Anonimas
5573
#6 Blet užpisat durnais apsimeta, kaip debilai..
Anonimas
5573
Pize taip negali but, palaikymas tikrai taip neuzkrecia, tikrai cia fotoshopas!!! Negali taip but dar zmones tokiu technologiju palaikymo uzkretimo neatrado, o tik ateiviai. Zmones tik su fotoshopu taip gali... APSIGAVOT
Anonimas
5573
#2 palaikYmas ir turi buti ir niekaip kitaip
Anonimas
5573
tikrai ne foto shopas, matosi, kad jis virto tuo kas ji palaiko, mintis aiski, vaikai uztex apie ta ft shp
lightkira
5573
haha kokia nesamone
Anonimas
5573
PalaikYmas
Anonimas
5573
Autoriau, eik geriau lietuviu gramatikos pasimokint, o ne demotyvacijas kurk
|

