Matematika - Demotyvuoja eiti į mokyklą

2010.06.02 21:59 Fr3nz1
  • 3
17
matematika,demotyvacija,mokykla,formules







Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
Šis dalykas vadinasi "Matematinė analizė" ir dėstomas pirmam kurse, daugėlis dalyku jau yra išaiškinta mokykloje.
anonimas 5738    
jo mano brotanas gerai mokesi matematika kol vidurinei mokesi isejo i univera tia jam ta matematika ne bum bum paliko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5784    
#13 katalike xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#13 kalikė
arigeja 5864    
matematika, kaip ir fizika, ir chemija ir kalbos, ir biologija yra įdomu. Gal domėkitės bent tuo, kuo reikėtų domėtis norint jaustis išsilavinusiu žmogumi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
#9 Iš kitos pusės, kam tas knygas skaityt. Mokėk tik žodį iš raidžių sudėt ir perskaityt, ir to užtenka praktiškai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
Grazvis- kodėl jei matematika jau kažkas, tai kalbos niekas? Kalba ir be matematikos ir be užsienio kalbų daug pasiekti :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
Idomiausia tai kad dauguma tie kurie sako kad matematika sudas, jos vapse nemoka, nieko nesigaudo, turi 5, ir bando sau iroditi kad matematika nereikalinga. O ten kur sako va ismoksiu anglu, rusu, dirbsiu, gyvensiu gerai, tai kliedi, niekam nereikia ,,vertejiu'', arba galesit sedet sau ir taisyti klaidas savo boso kur padare rasydamas gmail verslo partneriui.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
Matematikos užtenka realiai kokių 7-8 klasių... Plotą, turį moki pasiskaičiuot, veiksmus moki ir to užtenka praktiškai. Jei jau kur stoji, kur ji reikalinga - tada jo, bet šiaip tai nafik. Motyvuoja ji išsimiegoti iki kitos pamokos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5864    
KA ta matematika ... Reik biski smegenu turet, bent jau mokykloje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
siaip tai nesvaik :D zmogus 2 metu iki 10 nesuskaiciuotu, apie kitus veiksmus nekalbu, o valgyt ir vaiksciot tai kazkaip moka, skaiciavimai ne prie ko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
teorija.. ;)
fucks 5865    
man kazkodel atrodo ,kad cia ne matematika, o jei ir ji, tai cia teorija, tad nera ko stebetis, kad prirasyta daug
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
be matematikos nieko nebutu, joks verslas ir joks mokslas neegzistuotu be skaiciavimu ir visi lakstytume po miskus, medziotume ir rinktume uogas.
Eco 5865    
Aš mokinuosi machę gan neblogai, bet tikrai į aukštąją neeisiu !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
pritariu, nesamone ta matematika..
Nuotraukos nėra
Cyanide 5865    
Čia aukštoji matieka, jos mokykloje nemoko
Grįžti į viršų