Geriame į draugo sveikatą, - o gadiname savąją

2010.11.10 Freezing
  • 133
13
draugai,gerimas,sveikata







Nuotraukos nėra
Anonimas 5234    
Geriame i draugo sveikata tam todel , kad jis poto gers i musu . ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5703    
krc nebenusisnekek
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
nei cia labai gadinam ta savaja sveikata....gi ne per daug geriam o tik retkarciais kas savaitgali.....o tarkim geriam chemikalu prikista limonada ar sultys tikrai dazniau....cococola tikrai kenksmingesne jei gersi 0.5l ...aisku jei 3l baltos isgersi tai gal ir mirt gali bet kokiu reik but asilu kad taip elgtis...:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
#8 jei jau daug kas kenkia, tai nereiskia, kad reikia dar labiau paciam sau kenkti :)
Nuotraukos nėra
supahh. 5704    
Tai poto gadina ir draugas savo sveikata, gerdamas i musu sveikatas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5704    
Tu katras cia demotivacija sukurei. Teisingai geriau neik ish namu, nes eidamas per gatve kvepuoju automobiliu ishmetamomis dujomis, kuriomis kvepuoti kaip zinia nera labai gerai, NES TAI KENKIA SVEIKATAI!
Freezing 5705    
mėmė ir komentuoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
mėmė sukūrė šia demo tikriausiai,pamokslininkas kažkoks jobanas.žiūrėk savo sveikatos o ne kitų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
eikit nx, pamokslininkai. geriu ir gersiu.
garbane 5705    
toks gyvenimas.life is life.nananananaaa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
Kam ne px ta sveikata, kai gali išgert?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
paliubomu naxui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5705    
o tada draugas isgeria i musu ir zjbs
Grįžti į viršų