O dabar, sūnau, parodyk - Kuris pavogė tavo dviratį.

2011.12.20 Fumis
  • 153
12
O dabar, sūnau, parodyk







Nuotraukos nėra
Anonimas 5123    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5224    
pisdiets Ostapenko, dviratuka teks grazinti :))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5251    
ant pavogto dviracio ir pabegciau :D
Nuotraukos nėra
ReBorN 5293    
Ohoho, koki įtemptą gyvenimėlį, turėjo sūnelio motinėlė. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5298    
užsivarę gerai...bet pažiūrėkit į jų kojas... :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5298    
kad su tiek mases vargu ar pagautu jie kanors
Nuotraukos nėra
Anonimas 5299    
@Jons Holivudo auka tu!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5299    
Chuck norris:As pavogiau.
Tevas:Sunau,vaziuojam nupirksim tau nauja dvirati
anonimas 5299    
-nejaugi jūs tokie durni jog nežinotumėt, kad niggeriai dviračius vogia?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5299    
tu nx....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5299    
nigga stole my bike
Nuotraukos nėra
Anonimas 5299    
tas su pilkais sortais man matytas kazkuriame klipe.
Grįžti į viršų