Vienatvė - Tai -kai turi telefoną, o skamba tik žadintuvas

2010.08.02 Funny345
  • 118
24
zmones





: zmones


Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
Vienatve yra kai 1656 draugas online ir ne vienas tau neraso
Nuotraukos nėra
Anonimas 5770    
Gili mintis, bet gera ideja :D
milda 5799    
Nesamonė :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
;D na ir nesiseka
Apsiverkit 5801    
#20 galiu parasyt, sms nemokami ;s
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
:D vadinasi esu vienisa? :S :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
Man atrodo turetu buti zodis "vienišumas" o ne "vienatvė"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
to mirab,
tu bent supratai ką parašei? jei anglų nemoki, tai neversk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
Aš viena, nes turiu telefoną, o skamba tik žadintuvas. :D
Nuotraukos nėra
mirab 5803    

Loneliness - Is when you have a mobile phone, but only an alarm clock is
Nuotraukos nėra
Anonimas 5803    
tokioi vietoi as ir vienas panuciau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
man taspats, ir dar vasara taspats zadintuvas neskamba..
Funny345 5804    
Čia tik pasakymas, nebūtina to suprasti tiesiogiai.. O beje nemanau, kad dbr sugebėtume rasti jaunuoliį be telefono. Visi juos turi, geresnius , blogesnius bet turi..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
O jeigu tau nereikia to telefono ir visus draugus matai gyvai? ;) (skype, facebook) yra ir kitokiu socialiniu dalyku be telefono.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
#10 Sutinku :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Šiaip sako, kad žmogus yra tikrai vienišas tada, kai net spamo negauna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
Va taip ir būna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
o as bbd garsa isjunges
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
pas mane irgi tik žadintuvas skamba :D
Funny345 5804    
Ačiū :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5804    
nuotrauka galėtų būt geresnė parinkta :) bet mintis puiki!
Funny345 5804    
Arba arba :D
kramtuske 5804    
arba ir tas neskamba ;D :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
teisybe
Grįžti į viršų