#2 where r u?
"Esi tai, ką valgai" - būkite žmonėmis ...
Anonimas
5830
Anonimas
5835
NEREALU!!!!!!!!!!!!!
Anonimas
5870
Niekas geriau nesuvaidintų Hanibalo Lekterio kaip šis aktorius. Nuostabus perteikimas :)) o apie žmogieną... Na ką, pats Hanibalas buvo intelektualas ir vien todėl, kad žinojo ir suprato tai, iki ko kai kuriems toli šviečia pasirinko taip. Neblogas žudymo stilius. P.s. Mintis kvailoka šiaip demotyvacijos, bet nuotrauka man tikrai sukėlė malonius filmo prisiminimus
Anonimas
5874
Kiaule? :D
Anonimas
5876
om nom nom.. kaimyno rankos XD
Anonimas
5877
as nevalgau tai kas esu
Anonimas
5877
Hanibalas Lekteris :)
Fusion
5877
chzarija
5877
bukit kanibalais :)
valkata
5877
ziurek tu man :D
kasiakas
5877
#5 taip ir maniau :D
valkata
5877
#4 cia susivelus biski tai tik taip atrodo :D
kasiakas
5877
#2 is foto sprendziu kad tu vovere o ne zmogus :D
kasiakas
5877
as saltibarsciai :D
valkata
5877
as zmogus..
Anonimas
5878
Geras ce :D
|

