"Esi tai, ką valgai" - būkite žmonėmis ...

2010.05.19 Gajus
  • 92
16
esi, tai,ka, valgai,zmones,hannibal







Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
#2 where r u?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5835    
NEREALU!!!!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
Niekas geriau nesuvaidintų Hanibalo Lekterio kaip šis aktorius. Nuostabus perteikimas :)) o apie žmogieną... Na ką, pats Hanibalas buvo intelektualas ir vien todėl, kad žinojo ir suprato tai, iki ko kai kuriems toli šviečia pasirinko taip. Neblogas žudymo stilius. P.s. Mintis kvailoka šiaip demotyvacijos, bet nuotrauka man tikrai sukėlė malonius filmo prisiminimus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5874    
Kiaule? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
om nom nom.. kaimyno rankos XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
as nevalgau tai kas esu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
Hanibalas Lekteris :)
Fusion 5877    
chzarija 5877    
bukit kanibalais :)
valkata 5877    
ziurek tu man :D
kasiakas 5877    
#5 taip ir maniau :D
valkata 5877    
#4 cia susivelus biski tai tik taip atrodo :D
kasiakas 5877    
#2 is foto sprendziu kad tu vovere o ne zmogus :D
kasiakas 5877    
as saltibarsciai :D
valkata 5877    
as zmogus..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5878    
Geras ce :D
Grįžti į viršų