cha cha cha
Ar žinai, - ką veikia tavo augintinis namuose, kai tavęs nėra?
Anonimas
5625
Anonimas
5626
cia ne klausimelis tau asile.
Justeljs
5636
tai aisku zinau,piesia ant stiklu ;D
Anonimas
5636
Garbina šėtona...
Anonimas
5637
siaučia. :D
Anonimas
5637
Zapadlo mano suo visa laika daro...
Brigita.
5637
Miega, valgo. ;D
Cutekitty
5637
Geria alų, ir rūko naujos kartos cigaretes ,,Marlboro''.xD
Anonimas
5637
Miega,miaukia :D
Green
5637
Sika ant kilimo. Taip. Visa laik. Kokias 5 h. Jei ne daugiau.
ppeliukas
5637
GERIA KATINAS MANO
Anonimas
5637
pešia ant langų? :OOO
Ugh
5638
Miega
Anonimas
5638
Tipo valo langus?
Anonimas
5638
Eilinė nesąmonė
Anonimas
5638
Miega prie duru ir laukia kada grisiu....
Anonimas
5638
Jo zinau. Su snukiu atsidaro duris (nes lengvai atsidaro pastumus, kad neprisikabinetumet), prisistumia kede prie stalo, uzsoka ant jo, tada nuo stalo ant palanges, tada pereina kriaukle ir pasiekia dujne su mesyte. Tai suo, koker spanielis :)
Anonimas
5638
Ir aš čia tokio, kad piešia? Nėra esmės. Kad darytų ką nors kaip sakė ' ' as ' ' ar ' ' - ' ' tai Demotyvacija būtų prikolinga. O dabar? Miela, o žodžiai ne į temą.
Antanas23
5638
krc nesamone...
Anonimas
5638
žinau , valgo kotukus
Anonimas
5638
masturbuojasi gal? :O
Anonimas
5638
Dulkina langa?
Anonimas
5638
Dulkina langą?
Anonimas
5638
tai turbut Kimarina :D
|

