cha cha cha
Ar žinai, - ką veikia tavo augintinis namuose, kai tavęs nėra?
Anonimas
5624
Anonimas
5625
cia ne klausimelis tau asile.
Justeljs
5635
tai aisku zinau,piesia ant stiklu ;D
Anonimas
5635
Garbina šėtona...
Anonimas
5636
siaučia. :D
Anonimas
5636
Zapadlo mano suo visa laika daro...
Brigita.
5636
Miega, valgo. ;D
Cutekitty
5636
Geria alų, ir rūko naujos kartos cigaretes ,,Marlboro''.xD
Anonimas
5637
Miega,miaukia :D
Green
5637
Sika ant kilimo. Taip. Visa laik. Kokias 5 h. Jei ne daugiau.
ppeliukas
5637
GERIA KATINAS MANO
Anonimas
5637
pešia ant langų? :OOO
Ugh
5637
Miega
Anonimas
5637
Tipo valo langus?
Anonimas
5637
Eilinė nesąmonė
Anonimas
5637
Miega prie duru ir laukia kada grisiu....
Anonimas
5637
Jo zinau. Su snukiu atsidaro duris (nes lengvai atsidaro pastumus, kad neprisikabinetumet), prisistumia kede prie stalo, uzsoka ant jo, tada nuo stalo ant palanges, tada pereina kriaukle ir pasiekia dujne su mesyte. Tai suo, koker spanielis :)
Anonimas
5637
Ir aš čia tokio, kad piešia? Nėra esmės. Kad darytų ką nors kaip sakė ' ' as ' ' ar ' ' - ' ' tai Demotyvacija būtų prikolinga. O dabar? Miela, o žodžiai ne į temą.
Antanas23
5637
krc nesamone...
Anonimas
5637
žinau , valgo kotukus
Anonimas
5637
masturbuojasi gal? :O
Anonimas
5637
Dulkina langa?
Anonimas
5637
Dulkina langą?
Anonimas
5637
tai turbut Kimarina :D
|

