#2 xD jabitvaimat :D
Laimė...
Anonimas
5404
Pasalunas
5635
www.demotyvacija.lt/salna-1324539.html
Justeljs
5637
gul persivalgęs ;D
Anonimas
5638
abejoju ar tas katinas valge ta balyka :D
Anonimas
5639
laimė yra kotukai
Anonimas
5639
ispizdejusias turejai, namines :D kaime turbut 5 paras nevalgiusios tai sukapotu jabitvajmat
Anonimas
5639
Šiaip mažai kačių mėgsta tokią žuvį. Nebent viena kita , nes kiek kačių aš turėjęs mėgsta tik keptą ar dar kokiąnors
|

