geriau negu nieko
Ačiū, - Tai turėtų padėti
Anonimas
5165
zvp
5165
#4 Kur Tu čia klaidą matai? Ir dar TOKIĄ.
Geras_Iksas
5165
demotyvacija.lt administratoriau, kiek klasiu baigei kad tokias klaidas palieki?
Anonimas
5165
Idiotai jus :D juk ble, save apsaugot bando kad ugnis neplistu :x
Anonimas
5165
Geriau jau begtu kol pas ji neuzsuko ugnis
Anonimas
5166
taigi savo nama gelbeja kad liepsna neitu pas ji
|

