vargse moteris. ir dar toki š valgo...
Greitas maistas - nesvarbu ar greitai valgai, ar lėtai.
Anonimas
5787
Anonimas
5796
O maniau, kad aš stora....... xD
Anonimas
5797
ziuriu ir shlikshciuosi ja... jei klaustu manes ar ja nuzudyti ar ne... atsakyciau man px tik nerodyk man jos akyse, nes pats nudobsiu.
Anonimas
5799
i mesos kombinata kiaules :D
Anonimas
5800
Aš dar save apkūnia laikiau. :D jėtus marija. :D pizė. :D
Turbosraige
5800
Bet tai kai slaunys.... :////
Anonimas
5800
#10 na, man pvz skanu. Bet valgau kartą į kelis mėnesius :)
Anonimas
5800
ta desinej tai . . . nu bet ji tai matosi kad tikrai nevalgo letai. Ir isvis kas gali valgyt ta Mc'donald? Taigi ten kai valgai jau riebalai jauciasi.. Fee.
Modesta771
5800
#6 Čia tai jau jooo :D
Anonimas
5801
ta karej net nera stora. ta desinej tj kiaule
Anonimas
5801
OM NOM NOM NOM
Apsiverkit
5801
Cia viskas labai paprasta: priseria zmones, paskui isveza i skerdyklas, uzdaras ratas.
Anonimas
5801
Na dar galima pridurtie kiek tu jo valgai :) jej viena hamburgeri i diena ir veliau vakare pasportuoji tai absolichiai nieko nebus... na, o jej super macxriaka, su duper puper kruva bulvychiu, dar koki suraini, 1l. kolos.. ir taip kasdien, ir vakare dar priesh miega koki komplektuka namo parsineshus susimaitint, tai ir gausim toki dalyka :)
Idoleast
5801
Gyvuliai ;S
Anonimas
5801
sexy ;D
Anonimas
5801
jazau jazau..
Anonimas
5801
:x fu
|

