Greitas maistas - nesvarbu ar greitai valgai, ar lėtai.

2010.08.04 Gelytia
  • 21
17
greitas, maistas,stora







Nuotraukos nėra
Anonimas 5787    
vargse moteris. ir dar toki š valgo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
O maniau, kad aš stora....... xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
ziuriu ir shlikshciuosi ja... jei klaustu manes ar ja nuzudyti ar ne... atsakyciau man px tik nerodyk man jos akyse, nes pats nudobsiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
i mesos kombinata kiaules :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
Aš dar save apkūnia laikiau. :D jėtus marija. :D pizė. :D
Turbosraige 5800    
Bet tai kai slaunys.... :////
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
#10 na, man pvz skanu. Bet valgau kartą į kelis mėnesius :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
ta desinej tai . . . nu bet ji tai matosi kad tikrai nevalgo letai. Ir isvis kas gali valgyt ta Mc'donald? Taigi ten kai valgai jau riebalai jauciasi.. Fee.
Modesta771 5800    
#6 Čia tai jau jooo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
ta karej net nera stora. ta desinej tj kiaule
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
OM NOM NOM NOM
Apsiverkit 5801    
Cia viskas labai paprasta: priseria zmones, paskui isveza i skerdyklas, uzdaras ratas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
Na dar galima pridurtie kiek tu jo valgai :) jej viena hamburgeri i diena ir veliau vakare pasportuoji tai absolichiai nieko nebus... na, o jej super macxriaka, su duper puper kruva bulvychiu, dar koki suraini, 1l. kolos.. ir taip kasdien, ir vakare dar priesh miega koki komplektuka namo parsineshus susimaitint, tai ir gausim toki dalyka :)
Idoleast 5801    
Gyvuliai ;S
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
sexy ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
jazau jazau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
:x fu
Grįžti į viršų