O kaip tau?

2011.05.02 22:05 Gerdass
  • 3
3
zaidimelis,gimimas,data,kakava







Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
as miegojau su savo koja nes as daug ka moku xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5532    
Aš nuspyriau tapkę, nes nekiekvienas taip sugeba
CRONUS 5532    
Buvo jau. Ir iš kur tokių atsilikusių atsiranda :/
Grįžti į viršų