Geriausiai guodžia tik - ledai ir šokoladas

2011.02.26 12:16 Gint.
  • 7
1
nebegaliu, taip, gyventi







Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
bet paskui , papildomi kilogramai tikrai neguodžia :D
Grįžti į viršų