Nuu dar šūdinom :D
Gerkim dienomis tik iš Š raidės - šeštadieniais, šiandien ir šiaip
Anonimas
4895
Anonimas
5618
butent taip tikri lietuvei ir daro:D
Anonimas
5619
tas tai geras:D
Anonimas
5620
ir dar alu is š - švyturio
Anonimas
5621
Kokia čia demotyvacija? Čia bajeris, o ne demo. Jei būtų raginama negerti ir būtų koks žiaurus paveikslas, tai suprasčiau. O dabar deda viską, ką tik mato. Dėkit normalias demo.
Anonimas
5621
Lygiai tas pats kasd sakytu Degraduokim.Pats ir gerk, pasizek, kad daugiau nei puse lietuviu gert nemoka ir tik problemu prisidaro :)
Anonimas
5621
flagiavimas
Anonimas
5622
Turetu but šestadieniais, šokiadieniais ir šiandien
Anonimas
5622
aaa cia nesamone nes siaip zodis ne diena ir be to galejot nors Lietuva gerbt idedami Geriausia pasaulyje alu, o ne calsberg :)
Anonimas
5622
ir busi duhu kur duhai duhins :D kas gere
Anonimas
5622
Kas cia per nesamone? dienomis - "Siaip" ir "Siandien" :)
Anonimas
5622
#11 (y)
Anonimas
5622
"šiaip" buvo parašyta šeip :) Tai kam čia mokytis?
Brigita
5622
Aš irgi pridėsiu, BU-VO.
Anonimas
5622
buvo.
Anonimas
5622
Kiek galima tą patį per tą patį dėt?
Anonimas
5622
dar šiokiadieniais ir šventėm ;D
Anonimas
5622
Visi pijokai ir alchašai like šitą demo
Anonimas
5623
siai nediena
kiki17
5623
www.demotyvacija.lt/geriu-tik-dienomis-kurios-parasideda-raide-s.-1268479.html buvo
Anonimas
5623
#2 tai matosi, kad tau reikia jos mokytis...
Anonimas
5623
buvo gi jau tokia demotyvacija...
Lukrecija123
5624
(y) :D
Anonimas
5624
Prote šiaip gi rašos...
Anonimas
5624
uzskaitau
Anonimas
5624
Ne,demotyvuoja,kad reikia negerti,o mokytis lietuviu kalba :))
Betrixx
5624
demotyvuoja gert...
|

