Nuu dar šūdinom :D
Gerkim dienomis tik iš Š raidės - šeštadieniais, šiandien ir šiaip
Anonimas
4897
Anonimas
5620
butent taip tikri lietuvei ir daro:D
Anonimas
5621
tas tai geras:D
Anonimas
5622
ir dar alu is š - švyturio
Anonimas
5623
Kokia čia demotyvacija? Čia bajeris, o ne demo. Jei būtų raginama negerti ir būtų koks žiaurus paveikslas, tai suprasčiau. O dabar deda viską, ką tik mato. Dėkit normalias demo.
Anonimas
5623
Lygiai tas pats kasd sakytu Degraduokim.Pats ir gerk, pasizek, kad daugiau nei puse lietuviu gert nemoka ir tik problemu prisidaro :)
Anonimas
5623
flagiavimas
Anonimas
5624
Turetu but šestadieniais, šokiadieniais ir šiandien
Anonimas
5624
aaa cia nesamone nes siaip zodis ne diena ir be to galejot nors Lietuva gerbt idedami Geriausia pasaulyje alu, o ne calsberg :)
Anonimas
5624
ir busi duhu kur duhai duhins :D kas gere
Anonimas
5624
Kas cia per nesamone? dienomis - "Siaip" ir "Siandien" :)
Anonimas
5624
#11 (y)
Anonimas
5624
"šiaip" buvo parašyta šeip :) Tai kam čia mokytis?
Brigita
5624
Aš irgi pridėsiu, BU-VO.
Anonimas
5624
buvo.
Anonimas
5624
Kiek galima tą patį per tą patį dėt?
Anonimas
5624
dar šiokiadieniais ir šventėm ;D
Anonimas
5624
Visi pijokai ir alchašai like šitą demo
Anonimas
5624
siai nediena
kiki17
5624
www.demotyvacija.lt/geriu-tik-dienomis-kurios-parasideda-raide-s.-1268479.html buvo
Anonimas
5624
#2 tai matosi, kad tau reikia jos mokytis...
Anonimas
5624
buvo gi jau tokia demotyvacija...
Lukrecija123
5625
(y) :D
Anonimas
5625
Prote šiaip gi rašos...
Anonimas
5625
uzskaitau
Anonimas
5625
Ne,demotyvuoja,kad reikia negerti,o mokytis lietuviu kalba :))
Betrixx
5625
demotyvuoja gert...
|

