Artėja Šv. Valentino diena, - Suplanavau vakarą. Tik aš ir Valentino diena, dviese kambaryje...

2012.02.11 GreenEgo
  • 147
10
forever, alone







Nuotraukos nėra
Anonimas 4787    
awww..:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4961    
#3 Auksiniai zodziai. As ir laukaus tokios nuostatos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5244    
Kaip miela:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5245    
#5 Netgi visos dvi rankos... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5246    
#4 del kainavimo tai px, nereikia susideti su barakuda, tai ir nieko nekainuos. siais laikais dauguma rimtu panu yra dirbancios.

tiknoriu pasakyti, kad per daug sureiksminamas tas poros turejimas, atseit kad tik nebuti forever alone. na taip, tureti pana gerai. bet netureti - irgi gerai, panos turejimas ar neturejimas neturi lemiamos itakos gyvenimo kokybei.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5246    
#1 Ir ranka. #3 Niekas proto Ne***a, namie tylu, o svarbiausia PINIGINE NE TUSCIA!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5246    
#3 ir maziau kainuoja :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5246    
nu ir super. o kas pasake, kad vienatve yra blogai? gyveni ramus ir tiek, niekas neknisa proto, ka nori ta darai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5246    
#1 Mldc :|
Spartasaurus 5246    
tik as ir kompas
Grįžti į viršų