paveiksliukas zjbs : DDD
Pyktis neapakina - Jis gimsta iš aklumo
Demotyva
5405
Anonimas
5406
lee sin?
Anonimas
5406
pagal sita demo reikia nuzudyti aklus zmones, nes jie gimdo blogi?
Anonimas
5406
Pagal tave mes esam tada kaip? visi akli? nes pykstam tai tikrai visi. Arba įvardinkit man perkeltinę prasmę kokią, nes aš čia nieko gilaus ir reikšmingo dėl ko būtų galima "laikint" nematau.
Anonimas
5406
#2 neverk, ir tu gausi medali uz 2 vieta
Anonimas
5406
#1 Čiulpimo konkurse ? Sveikinu, gali sau dabar užsikabinti medalį.
Anonimas
5406
pirmas!
|

