#6 kur tu matai kad kalbama apie XVII a ? :D
Klūpėjot ant kelių XVa. - Atsiklaupsit ir dabar !
Danielius Eidukonis
4667
Oi, geriau neerzinkit Fortūnos su tokiom demotyvacijom.
Anonimas
4667
vilniaus nusiaubimo XVII a. nelabai pavadinciau klupejimu
Anonimas
4667
tik pries ukrainas ir kurd demo tokias, tiksiau nesamones
Anonimas
4667
Žemas lygis tokias nesąmones kurti.
Anonimas
4667
Nemandagiai lietuvis cia skele "prikola".
Anonimas
4667
ir nereikia graziai :)
Panvezys
4667
Nelabai čia gražiai...
|

