Klūpėjot ant kelių XVa. - Atsiklaupsit ir dabar !

2013.09.15 Grizlis22
  • 5
8
lietuva,ukraina,krepsinis,rinktine







Grizlis22 4663    
#6 kur tu matai kad kalbama apie XVII a ? :D
Danielius Eidukonis
Danielius Eidukonis 4664    
Oi, geriau neerzinkit Fortūnos su tokiom demotyvacijom.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4664    
vilniaus nusiaubimo XVII a. nelabai pavadinciau klupejimu
Nuotraukos nėra
Anonimas 4664    
tik pries ukrainas ir kurd demo tokias, tiksiau nesamones
Nuotraukos nėra
Anonimas 4664    
Žemas lygis tokias nesąmones kurti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4664    
Nemandagiai lietuvis cia skele "prikola".
Nuotraukos nėra
Anonimas 4664    
ir nereikia graziai :)
Panvezys 4664    
Nelabai čia gražiai...
Grįžti į viršų