#6 kur tu matai kad kalbama apie XVII a ? :D
Klūpėjot ant kelių XVa. - Atsiklaupsit ir dabar !
Danielius Eidukonis
4668
Oi, geriau neerzinkit Fortūnos su tokiom demotyvacijom.
Anonimas
4668
vilniaus nusiaubimo XVII a. nelabai pavadinciau klupejimu
Anonimas
4668
tik pries ukrainas ir kurd demo tokias, tiksiau nesamones
Anonimas
4668
Žemas lygis tokias nesąmones kurti.
Anonimas
4668
Nemandagiai lietuvis cia skele "prikola".
Anonimas
4668
ir nereikia graziai :)
Panvezys
4668
Nelabai čia gražiai...
|

