Įdomu kodėl - Protingos gyvybės paieškai naudojama aparatūra visuomet nukreipta nuo Žemės?

2010.05.21 GuoDy
  • 67
16
Įdomu kodėl







Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
Nu jo matyt protingesniu uz demotyvacijos komentotius nera nes cia niekada nekreipia palydovu :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5865    
o tai nuo kur ji nukreipta turi but?tipo skraidint i marsa ar kur reik?koks tikslas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
:D
Turbosraige 5874    
am. Nes tarp saves nerado, ka cia dar prigalvosi.
Gusta-Fang 5875    
#11 Ieško, bet neranda.,..
DeathRider 5875    
Nes zemeje turime "Lietuvos talentus" kurie iesko protingu lietuviu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5875    
Žemės dar daug paslapčių neatskleista, bet nereiškia, kad nevertėtų žiūrėti ir į dangų..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
#5 zheme jau ishtirta? Nesireishk, jei neturi ka pasakyt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
ir taip zinoma kad zmones protingi, tai iesko durnu ateiviu kuriuos butu galima pavergt
Hug 5876    
#4 pats tu BULLSHIT.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
#5 protingos gyvybės tenka ir žemėj paieškoti
chzarija 5876    
nes zeme jau istirta pvz todel
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
bullshit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5876    
ne, protingos gyvybes siunciamus signalus SATA gaudo. Neprotinga gyvybe radiobangu signalu neturetu galet skleist :D
vadimas 5877    
Ne protingos gyvybės paieškai, o apskritai gyvybės paieškai. Bet šiaip neblogai sugalvota :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5877    
taiklus :D
Grįžti į viršų