Nu jo matyt protingesniu uz demotyvacijos komentotius nera nes cia niekada nekreipia palydovu :P
Įdomu kodėl - Protingos gyvybės paieškai naudojama aparatūra visuomet nukreipta nuo Žemės?
Anonimas
5858
Anonimas
5866
o tai nuo kur ji nukreipta turi but?tipo skraidint i marsa ar kur reik?koks tikslas?
Anonimas
5874
:D
Turbosraige
5875
am. Nes tarp saves nerado, ka cia dar prigalvosi.
Gusta-Fang
5877
#11 Ieško, bet neranda.,..
DeathRider
5877
Nes zemeje turime "Lietuvos talentus" kurie iesko protingu lietuviu :D
Anonimas
5877
Žemės dar daug paslapčių neatskleista, bet nereiškia, kad nevertėtų žiūrėti ir į dangų..
Anonimas
5877
#5 zheme jau ishtirta? Nesireishk, jei neturi ka pasakyt
Anonimas
5877
ir taip zinoma kad zmones protingi, tai iesko durnu ateiviu kuriuos butu galima pavergt
Hug
5877
#4 pats tu BULLSHIT.
Anonimas
5877
#5 protingos gyvybės tenka ir žemėj paieškoti
chzarija
5878
nes zeme jau istirta pvz todel
Anonimas
5878
bullshit
Anonimas
5878
ne, protingos gyvybes siunciamus signalus SATA gaudo. Neprotinga gyvybe radiobangu signalu neturetu galet skleist :D
vadimas
5878
Ne protingos gyvybės paieškai, o apskritai gyvybės paieškai. Bet šiaip neblogai sugalvota :)
Anonimas
5878
taiklus :D
|

