Niekada nepalik manęs, - nes niekada nežinai kada bus šaltą :)

2011.12.18 03:08 GusTina
  • 6
2
Niekada nepalik manęs,







Lacerta 5142    
#1 jei kam ir px, tai tik tau.. jei kas nepatinka tai gali tiesiog isjunkt psl, negi taip sunku susilaikyt nuo tokiu vaikisku, lėkstu komentaru???
man tai labai patinka si denotyvacija :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5302    
Išmok rašyt, ir mum px tavo nesąmonės.
Grįžti į viršų