Bet taigi kai įeini į tą liftą tai nebėra jokio efekto, čia tik vienu kampu taip atrodo..
Niekas taip nesuartina kaimynų, - kaip neveikiantis liftas.
Anonimas
5768
Anonimas
5834
pala, nepagavau, neveikiantis liftas kokiu budu kaimynus suartins? :D
Anonimas
5864
Net jei klastotė, vistiek baisu būtų stovėt :D
fucks
5866
gerai liftas atrodo :)
Anonimas
5866
visvien faina ant tokio net ir zinant kad popierys, sukluptum tai savaime gaunas D
Anonimas
5867
Žinau šitą.Klastotė čia,toks dugnas lifte.Sukelia jausmą tarsi ant stiklo. ;D
|

