Jeigu nedarytume klaidų, nebūtume žmonės...

2010.05.21 21:13 Gusta-Fang
  • 9
3
Jeigu nedarytume klaidų, nebūtume žmonės...







kasiakas 5880    
Butent...
varna 5880    
tikra tiesa
Ausryt 5880    
Iš klaidų mokomasi ;D
Grįžti į viršų