3 mėnesiai prabėgo kaip 3 dienos - Bet 9 mėnesiai slinks kaip 9 metai..

2010.09.01 Hack4game
  • 233
49
mes, pasiilgom, vasaros, atostogu, rabarbaru







Nuotraukos nėra
Anonimas 5226    
jo pritariu :)
Demotyva 5607    
butent
Nuotraukos nėra
Anonimas 5768    
pzda tikra tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5771    
Taaaiiip ;//
men1003 5771    
durnas daiktas.. Dbr apelsinus bandys prigydyt. neprikolas tie apelsinai. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
Galima interpretuot kaip pažintį iki sekso taip pat
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
Jei nori tai ir valgyk, o ne rasyk, ir nevalgyk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
Nepatinka.;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
12 klasej greit prabegs..juk visi skambuciai, egzai i t.t.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
kas tiesa, tas nemelas :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
Baisi, ta tiesa.. ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
jei namiekompo prie visus mokslo metus sedi tai aisku kad ilgai slenka;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
Žiauri tiesa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
school sucks
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
ot ir ne. aš niekada nepastebiu kaip prabėga laikas. panašiai ir mokykloje.. tik žiema labai ilgai eina.
O visiems tiems, kurie šiais metais abiturientai laikas išvis pabėgs kažkur. aš jau dabar bijau to kas laukia ;x
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
teisybe :)
Nuotraukos nėra
fuckyou 5774    
true true :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
Aha man irgi ;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
teisybe.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
Daugiau optimizmo, chebryte! :)
wioletinee 5774    
#23 man ir taip ;D
wioletinee 5774    
kokios zymees xD [vel]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
#23 Man taip pat atrodo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
ne. 9 menesiai prabegs kaip 9 dienos. taip, 3 menesiai prabego kaip 3dienos. neswarbu kad ir ka darytum, atostogautum dirbtum mokintumeis ar da kazka, laikas eina greit. tiesiog taip nusiteikiat, kad tie 9menesiai ais ilgai. o ar tie devyni menesiai pries tai buwo ilgi kaip 9metai? deja, ne. o butu gerai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
visai ne. mokslo metaiu irgi greitai praeina!
JuQdQJi 5774    
tai jau jo ;((
Nuotraukos nėra
artikrai 5774    
o as apie panele ir t.t pagalvojau....
Hack4game 5774    
#26 Kartais man taip irgi buna , bet nevisada..
Janis 5774    
Gal man ne kaip visiems, bet mokslo metai greit praeina. Gal atrodo ilgesnės tos 45 minutės besikartojančios kelis kartus, bet kai vakare eini miegot ir pagalvoji kiek truko diena, supranti jog tik atsikėliai ir vėl nuėjai miegoti. Taip kartojasi ir kartojasi.

Blet per greit tas laikas bėga...
Hack4game 5774    
#22 tai dusk , jei nepatinka . ;_)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
#20 (rofl) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
N E P A T I N K A ! ! ! !
Hack4game 5774    
#12 puki , jo ;**
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
Ai cia 9 mokyklos menesiai. O as jau pagalvojau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
man tai greit prabega ir mokslo metai :) gyvenimas vietoj nestovi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
o as pagalvojau kad cia apie nestuma... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
that's right. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Gaila man jusu zmones...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
prisikalbejot
Hack4game 5775    
#8 aciu. ;]
#9 zinau.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Koks jum skirtumas vietiek vistiek pramiegat visas pamokas :D
Mokde12 5775    
bet lbj fainai uzskaitau
Hack4game 5775    
#6 Ačiū.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Bet sėkmės Tau ir su šita. : )
Hack4game 5775    
#4 Mačiau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Hack4game 5775    
#2 O , tikrai.. panašus mastymas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Lygiai tokią pačią padariau aš gi, tik kad apverstai : Vasara - Lauki 9 mėnesius, o praeina kaip 3 dienos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
tiesa :|
Grįžti į viršų