Į mokyklą eiti , dar nieko, - Bet atrasti tinkama aplanką knygai..

2010.09.12 23:09 Hack4game
  • 6
8
nu, i, nx, kaip, uzsipisi, kol, rasi, supista, apklanka, kurio, net, nera







valkata 5761    
Kam litus aplankalam svaistyt, vietoj to geriau sokolado nusipirkti :D
Nuotraukos nėra
W4nna 5762    
knygas nebesilenkdavau nuo 8klases :D
Hack4game 5763    
#5 nu va... as tai nezinau , atradau langeliu spalvinima vietoi miegojimo..
OoS 5763    
#4 Matai, tai laikrodis spaudžia, tai oro trūksta, jei veidą rankos uždengia... Sunkus tas moksleivio gyvenimas! Univere bent jau kėdės auditorijose patogios, išsitiest galima.
Hack4game 5763    
Oo taip.. as tai sudedu rankas ir atsigulu . na ir kapisonas padeda kartais. ;]
OoS 5763    
Man tai mokykloj sunkiausia būdasvo rasti tinkamą pozą miegui
Hack4game 5763    
Lenkiuos kai kurias :D
Bet kai prisimenu , kai viska lenkdavaus .. uzsipisimas juodas :D
Rabarbariukas 5763    
a tu dar knygas lenkies?:D
Grįžti į viršų