Jie laimėjo , nes valgė rabarbarus, - Dabar dėkokite man..

2010.08.31 23:20 Hack4game
  • 7
10
rabarbarai, isgelbejo, mus, o, jus, mane, garbinsit







Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Krw krw, snatgliu gauja susirinko ble, apsimet ketais, bbd botai
Nordze 5778    
xD tik Lietuvoje tokią nesąmonę gali pamatyti xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
#10 Tj jau tikrai
Nuotraukos nėra
isgrauzk 5778    
#10 dink :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Tai krw pedikai nekelkit tokių hujarų ir nežiūrėsim, atsilikėliai jus blet
Nuotraukos nėra
isgrauzk 5779    
NEPATINKA NEZIUREKIT
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
pz... sios dienos lieviausia demo...
Spameris 5779    
#4 sveikinu, Hack4game, pirmas tavo komentaras be žodžio r********s.
Hack4game 5779    
#3 Krw pedikai komentuoja xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Krw pediko demo xD
Grįžti į viršų