#9 Kiek kartų per pusę metu nuo pc nulipi?
Išlipi ir pagalvoji, - kad galėjai ir nežymėt bilietėlio.
Anonimas
4833
Anonimas
5289
5metus vazineju be talonu ir dar nei karto nepagavo :D
Anonimas
5441
#7 šeip man atrodo, kad kai įlipa kontrolė iskart užblokina tos visu išmušėjus ir chuj tu kanors padarysi tada. Tad geriau iškarto :}~
Anonimas
5445
geriausia tai nusipirkt talona ir atsisest prie to imusejo kur gale. jei matysi, kad ilips, issimust ir vsks. jei neilips tai turet talona kitam kartui ir taip vsd.
Anonimas
5446
kodel sios demo nuotrauka pakeite? :P
Fanatikeee
5446
joooo
zvp
5447
#1 Tavo neargumentuota nuomonė čia niekam nerūpi ;)
Anonimas
5447
Eikit, durniai, kai teks susimokėt 80 litukų, tada mąstysit kitaip :D
london
5447
bl bet kad per priekines duris reikes laipiot tai nebuciau susapnaves :D
Anonimas
5447
sudas, o ne demo
|

