Išlipi ir pagalvoji, - kad galėjai ir nežymėt bilietėlio.

2011.07.27 Happy147
  • 153
10
taloneliai,pinigai




©



Nuotraukos nėra
Anonimas 4833    
#9 Kiek kartų per pusę metu nuo pc nulipi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5289    
5metus vazineju be talonu ir dar nei karto nepagavo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5441    
#7 šeip man atrodo, kad kai įlipa kontrolė iskart užblokina tos visu išmušėjus ir chuj tu kanors padarysi tada. Tad geriau iškarto :}~
Nuotraukos nėra
Anonimas 5445    
geriausia tai nusipirkt talona ir atsisest prie to imusejo kur gale. jei matysi, kad ilips, issimust ir vsks. jei neilips tai turet talona kitam kartui ir taip vsd.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5446    
kodel sios demo nuotrauka pakeite? :P
Fanatikeee 5446    
joooo
zvp 5447    
#1 Tavo neargumentuota nuomonė čia niekam nerūpi ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5447    
Eikit, durniai, kai teks susimokėt 80 litukų, tada mąstysit kitaip :D
Nuotraukos nėra
london 5447    
bl bet kad per priekines duris reikes laipiot tai nebuciau susapnaves :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5447    
sudas, o ne demo
Grįžti į viršų