Mamos - Jos visos galvoja, kad mes linksminamės taip

2011.03.15 Happy147
  • 342
39
mamos, party




©



Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
#33 pritariu , juk kekvienas skirtingai esame isaukletas . vienas su motina jau alhoholi vartoja ar 14 m prie motinos ruko ir jam pohui ..
Man jau 22 metai as Prie motinos ar tevo , nerukau .. nzn kodel man taip rodo taip as ir darau ..
o ideja tai labai gera ir linksma :))
Taip kad lengviausia komentuot , kai patys nieko negalit padaryt , net namu darbu i mokykla rytojui ..
Degraduokit iki galo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5550    
gera demo sanuolis :) juokynga
anonimas 5570    
labiau tiktu demo su pavadinimu "tevai jie visi nori, kad linksmintumemes taip"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
bože moi ;D
Aanonimee 5571    
Gražuolai ;D
Spameris 5574    
Jūs vis tiek niekada nebūsit tokie kieti kaip jie.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5574    
faktas kad taip negalvoja, bet noretu, o cia yra juokelis, tai ir priimkit tai kaip poksta, o ne rasinekit kaip ir ka galvoja jusu mamos. nustokit gilintis, cia ne literaturos pamoka
AlusDraugas 5575    
Aisq zino kad ne taip, nera jos durnos kaip TU ! :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
tikrai taip negalvoja... galvoja blogiau nei iš tikro yra :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5575    
jie geria samania cia :D nekalti veidukai kokie paziurekit :D
puukis4 5576    
#28 :D nesiruošiu taisyt klaidų . neatrodo .:))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
o negalima ir viresnėms pasidomėti demotyvacijomis ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
oj toli grazu ne;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
mano negalvoja :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
Tipo ne? :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
#10 :D
puukis4 5577    
#21 nesvaik net, mama atsirado per demo nardo .:D
*žn - žinau ,
* svatėm- savaitėm .
hahaha . :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
Forever alone
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
o aš jau žn kaip mano dukra švenčia .. namų areštas 3 svatėm .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
Jau manau nebegalvoja taip , šiolaikinis jaunimas verčia iš kojų ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
nerds party
puukis4 5577    
#10 gal ir tu taip šventi , kad sakai ? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
arba jie tiesiog zino tik jums nesako
Nuotraukos nėra
egoo 5577    
Bet aš ir linksminuosi taip.. FML
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
Tas paciam gale turbut vakareliu liutas , toks atsigaves sedi ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
Fiodras Anastazas gavo nauja vaizdo plokste savo kompui. LETS PARTY!!! Fuck yeah!
Teenagor 5577    
o joo :D. mama išeina mergos iš po stalo, drabužiai off, stalą šitą verčiam nxj, dedam tikrąjį. :P +.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
Gaila man jų
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
THIS IS LANVA TEAM aka "megztukai"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
sedi kaip angeliukai , o už kampų pyzdas lapnoja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
As svenciu tik taip. Ne alus o fanta , ne snapsiukas o spraitas , ne mergos o daugiau baxuriuku.
Akvile 5577    
Jau greičiau priešingai....
LogInGuy 5577    
ne manau, kad dar yra tokių mamų kurios taip galvoja..
anonimas 5577    
uzsitusink iki galo!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
Man ju net kazkaip pagailo ;/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
Tiiiikrai ne. Mano mama pvz taip negalvoja. Dar ne tokia durna :D
Nuotraukos nėra
pr0 5577    
PARTY HARD
Nuotraukos nėra
rmcoo 5577    
Jie ir vaidina angelais:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5577    
Tupi kaip angelėliai : DDDDDDD
Grįžti į viršų