Septynioliktas gimtadienis - svarbu,kad jie kartu

2010.07.10 11:03 Haris
  • 9
8
Septynioliktas gimtadienis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
#6 Islysk i lauka kada nors :) Pabandyk atsigert ir tada kalbek apie priklausomybes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
#6 Tu ce tas su zydru megztiniu?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
#5 Koks smagumas daryti nesąmones? Pasirodai esantis toks kaip ir visi? Ordinary piliečiai (pijokėliai), kurie negali pasakyti ne, kai "draugai" sako, imk, išgerk. Taip, pasirodysi koks tu esi "pokštininkas", pasijuoksit, kaip smagu jaunystė, galvojat... Tokie dalykai tikrai nenuves iki suaugusių pasaulio. Taps priklausomybe. Sakysit, bet ir mano tėvai taip darė... Na ir kas? Būtina kopijuoti, ne ką nors naujo kurti?
Nuotraukos nėra
kill_debill 5829    
#2 Ai tai tipo tau nesmagu prisigert per gimtadienius ir daryt nesamones :D? Nesvaik gerai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
tie megstukai mane uzmuse :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
#2 ne 10 kartu, bet geriau. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
10 kartų geriau, negu dabartiniai lėbavimai, jaunieji pijokėliai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5830    
OMG OMG
;D
Grįžti į viršų