Pats didžiausias - melas pasaulyje

2010.12.28 Hectore
  • 663
41
pats, didziausias, melas, pasaulyje







Nuotraukos nėra
Anonimas 5194    
#40 Jo, ir lyg visoj lietuvoj yra mokyklos kuriose yra 5 - 8 klases, taigi yra progimnazijos vien kaimuose. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5407    
#39 jo, ir lyg viena 6a būtų visoj Lietuvoj ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5465    

#37 simona is 6a? - kausas tu esi :D lyg viena simona tebutu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5482    
#37 simona is 6a?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5505    
nu joooooo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5594    
Buvo kažkada, bet šitas geras ;D
weeeee 5651    
ci tik menkas nekaltutis melas... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5652    
#30 praso kai pirma kart eini ar turi 18 metu ir ar pornografija tavo saly leidziama
Nuotraukos nėra
Anonimas 5653    
Oo taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5654    
#30 isvis gerai : )
jorkinas 5655    
#15, redtubeje nepraso patvirtinimo.
Ernestas Jalinskas
Ernestas Jalinskas 5655    
#26 Stobal FAIL : DDD
O Spameriui atsakysiu Smorigino žodžiais: "O va čia tai buvo talentinga" : D
shawtyyMANE 5655    
jo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5655    
#26 FAIL. Ten turėjo omeny, kad didesnis melas yra kai redtube nepilnamečiai meluoja, kad jiems 18. Bet iš VISŲ lankytojų redtube yra tikrai nemažai pilnamečių, todėl tas kas spaudžia "i agree" ne visada meluoja. O tas kas spaudžia "Perskaičiau vartotojo taisykles" meluoja 99% atvejų. Taip kad FAIL ir dar kartą FAIL tau.
Nuotraukos nėra
ciurka 5655    
#16 durnele, ten turejo omeny, kad nepilnameciai meluoja, kad jiems 18, o ne kad skaito taisykles
Spameris 5656    
#24 Čia ne pyktis, tik šiaip išsipisinėt mėgstu.
Ernestas Jalinskas
Ernestas Jalinskas 5656    
#23 Vaikeliuk, iš kur pas tave tiek daug pykčio?
Spameris 5656    
#22 Pažįstu, pydaras jis.
Nuotraukos nėra
Hectore 5656    
#18 Nežudykit Spamer'io, nes jis turi misiją - rašyt piktus komentarus kas antroj demotyvacijoj... Reik Spamer'į su Captain Obvious supažindint, graži pora būtų : )
Vai2kas 5656    
tiesa, tiesa.:)
Rocknroll 5656    
FORMALUMAI FORMALUMAI
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
#15 :D
Spameris 5656    
Jau koks baisus čia melas, nužudykit mane!
gretagreat28 5657    
teisybe :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
#15 Bet ten pasitaiko nemažai pilnamečių, o kas skaito registracijos taisykles? NIEKAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
www.redtube.com " I agree" didesnis melas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
Neblogai sugalvota :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
nucopinta demo
aandrius 5657    
#10 Būtent :)
mxb 5657    
xD
DemoTV 5657    
GAL dažniausias... Bet ne didžiausias...
Jaded 5657    
Gera demo :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
visiska teisybe ;D
Nuotraukos nėra
mazaliukas 5657    
tiesa xD
Snekuorius 5657    
Tikra tiesa :D visados pažymių o neskaitau nei laikaus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
anoks cia melas butu galima nezymet nezymeciau nu bet reikia ka darysiu xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
Nezinojimas nuo atsakomybes neatleidzia :)
rokas111 5657    
Tiesa xD niekada neskaitau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
būtent. niekas jų niekad neskaito... tikriausiai. XD
Nuotraukos nėra
ciurka 5657    
arba perskaiciau taisykles....
Grįžti į viršų