Vieną kartą taip išsitaškiau... - Atsibudau po 3 dienų kažkokiam urve

2012.02.06 Heisenberg
  • 55
19
jesus, partying, hard




© google.lt



Nuotraukos nėra
Anonimas 4873    
#9 Šaipomasi ne tik iš dievo (ar dievų), šaipomasi iš apskritai visos religinės sistemos. Kodėl? Todėl, kad religija tuo nusipelnė. Religija stabdo mokslo progresą, sukelia beprasmius konfliktus, žudo smalsumą, ir naudinga gali būti tik individualiam lygmeny.
Geras_Iksas 5084    
gal musmires uzvalge. nebereikalo juk "Amanita Muscaria - Dievų grybas."
www.taros.lt/index.php/amanita-muscaria.html
Nuotraukos nėra
Anonimas 5239    
Juokingiausia yra tikriem katalikam. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5249    
#13 Tikiuos kada, nors issigydisi nuo religijos.
Rocknroll 5249    
Va cia tai teisybe zvengiau.Baznycia tai tarpininkai supisti ir viskas as ateistas ir man nerupi kas kuo tiki nors ir pries klozeta melskites
Nuotraukos nėra
Heisenberg 5249    
Aš asmeniškai tikiu Dievu, bet nelabai netikiu kas rašoma biblijoje.Taip pat manau, kad šiuolaikinė bažnyčia nelabai jau ir turi ką bendro su Dievu, per daug pelno siekia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5249    
#3 ne religija, o žmonės
#6 sėdi tyliai kampe ir tylėk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5249    
#9 - kam tau laukti gruodzio? Gali eit pasikarti dabar :) Ar metus ant virves taupysi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5249    
Reiktu, kad zeme apsivalytu nuo religiniu fanatiku ir visokiu ale dievo zodzio skleideju.
Jei dievas ir yra tai 100% nei viena religija nieko bendra su juo neturi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5249    
eik nx neverkes.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5250    
Manau tikrai reikia apsivalymo žemei... Jei jau žmonės šaiposi iš Dievo... Tikrai tikiuosi, kad gruodį kas nors bus, nes žmonija jau taip nusiritusi žemyn...:(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5250    
-netikiu Dievu!
-nesvarbu, jis tavim tiki!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5250    
True Story
Nuotraukos nėra
Anonimas 5250    
#1 Arba trolis, arba uzuojautos vertas asmuo.
dewaperang 5250    
Šią sritį beabejo tarp demotyvacijos vartotojų geriausiai išmano synechode. Galėtu jis čia pasisakyti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5250    
belekoks tussas buvo!!@~~ kjartjosim!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5250    
#1 O religija nesišaipo iš mūsų?
demotyvass 5250    
moral fag...Nepatinka-nežiurėk.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5250    
Pasišaipymas iš religijos! Būtų kvaila, jei kas patvirtintų šią demo!
Grįžti į viršų