ant xp 2003 betu bovo botai jus
Ekrano užsklanda - Real Life Edition
Anonimas
5202
Anonimas
5430
Dėl to pasaulyje ir yra tiek noliferių, nes per pc viskas daug gražiau pavaizduota..
Anonimas
5472
Windows 98 tokia pc uzsklanda turiu. Atrodo ir 95 buvo.
Anonimas
5595
#6 , nemeluok, gimiau po 1990, suprantu.
Anonimas
5597
Jau daugelis nesupras, kurie gime po 1990
Anonimas
5598
aisku, zinosm. kad lievas
Anonimas
5598
Pas mane neber xp, nes kompa nauja pirkau, lievas tas senas, stringa, letas ir pns. uzsipisimas
Anonimas
5598
#1 Yra tokia ekrano užsklanda per xp...
cimbu
5599
verydemotivational.files.wordpress.com/2011/02/demotivational-posters-odyssey.jpg
Anonimas
5599
nesupratau
|

