Pastebėjot - Kad pasaulis kitoje pusėje pilkėja?

2010.04.06 Heretic
  • 300
36
kompiuteris,heretic







Nuotraukos nėra
Anonimas 2410    
Tamsta ant windows 7 kai paveiksliuka uzmeti arba pakeiti kompo linijos spalva kaip sakant taskbar
micalota 5676    
Seniau pas mane ant vistos patamsėdavo, dabar Windows7 ir nebepatamsėja :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5691    
aciu :)
Heretic 5721    
#34 Tai sveikinu tu protiskai atsilikes :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5727    
as nepastebiu, nes pas mane windows 7 :D
Heretic 5771    
pardaviau steama, o progas su cs'u susijusias seniausiai istriniau ^^ reik jau uzaugt
Nuotraukos nėra
Lrs 5791    
Steam, ventrilo, mirc,. isjungess kompa jis nezino ka beveikt.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5796    
gerulis:D
kamilute 5800    
Nu tai kas kad patamseja? Nu as pastebiu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5801    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
Cia kaip anekdotas : Ar tiki gyvenimu po turn off?:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5827    
afigenas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5829    
#22 :D patinka patinka patinka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5838    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
Jo visada pastebiu pries isjunkdama kompa.. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5870    
demotyvuoja.:c
arigeja 5872    
tas pasaulis kitoje pusėje labai smarkiai įtraukia. :s
Gusta-Fang 5872    
Gera mintis..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5903    
jo, cia tai taip teisingai, gera mintis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5911    
Vinciukui sunku su logika :/
Nuotraukos nėra
Lil-Bird 5911    
Čia geras :D
Vyncas 5912    
Aš nesuprantu, ko čia nesuprast XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
paaiskinsiu ;)

Tai motyvacija pagaliau isjungti kompiuteri ir iseiti i kiema :)
Heretic 5917    
Vyncas jei nesupranti , tai dziaukis ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5919    
#8 Jau prarades
Vyncas 5920    
Kame čia tolkas? kad desktopas nespalvotas pasidaro? aišku, kad pastebėjau.
J0keris 5920    
pastebėjau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5923    
net nezadu veltis i sita flame war. Tiesiog supratau sita ir man patiko! :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
@ #7.
O proto neprarandi?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
Ant win7 tai paspaudi shut down, pradeda mergos ant ekrano sokt, fejerverkai sproginet, ir sako kompas: Daug ka prarandi!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
Durniai, esma cia tame, jog tiems, kas sedi amzinai prie pc (noliferiams) tai kitas pasaulis pilkeja, jie jo nemato.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
Tj kas kad papilkeja? Kas cia blogo. Nematau jokios demotyvacijos
Heretic 5924    
BUTENT! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
nolife'as cia daugiau pabreziamas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
Siaip turiu naujausius xp, ant vistos ir win7 nzn, bet ir pas mane patamseja. Pats su sudinis, eik mesla nusivalyt. XP geriausi ir paprasciausi man.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5924    
Nes tai sudini windows xp... Pasenus os
Grįžti į viršų