Komentatoriai - Mums nereikia vaikų komentarų

2010.07.13 Hertz
  • 10
25
Komentatoriai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5520    
BUtent!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5728    
Bet vaikas irgi zmogus:) Ir jis turi nuomone;P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5777    
Kode?:>
Hertz 5798    
#21 Vaikas gal, kad cirko bijai. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
#19 pimpale. haha. cirkai man baisūs, sorry. O klausimas buvo visiškai su no offense. Tikrai buvo smalsu sužinot šia demotyvacija bandė žmogus ar prajuokint mane ar susimąstyt.
Peace out.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
jo.. demotyvacijos demotyvacija vadinasi savikritika..
praktiškai visi supranta, kad jūsų lankytojai vaikai, paaugliai ir pikti, nelaimingi dėdės, kurie iš lankytojų skaičiaus darosi bapkes, bet visiem dzin.. drakonas mirė! tegyvuoja drakonas!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
#18 tau viskas turi buti juokinga, eik i cirka ir prisijuoksi pimpale. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
Čia iš šito juoktis? Ar kaip čia?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
per daug tikrinti reiktu jai vaikus atrinkti o del to vaikiskumo tai cia manau daugiau vyresni pasireiskia nej vaikai net ir destydami kvailas mintis :)
OoS 5824    
#15 O save tai tiesiog turbūt tobulumo viršūne laikai, kurio komentarai visapusiškai praturtina šį puslapį.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5824    
As manau kad reiktu uzdrausti vaikam iki 18 isvis kazka komentuot, nes reikia daug skaityt kad normalaus zmogaus komentara ras.. arba kad butu koks filtras.. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
#12 Pritariu. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
#5 kad toj lt demotivacijoj suda mala . I pievas kazkokias teoremas gyvenimo raso ir tiek .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
Pieva sita demotivacija #1 mldc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
Šiaip, yra vaikų, kurie vienuolikos metų supranta daugiau ir vysto mintis geriau, nei tie, kuriem jau virš trisdešimt. O jei jūs atsisakote tam tikro amžiaus grupės komentarų, vadinasi, atsisakote savo lankytojų. Klaidą padarėt su šia demotyvacija. Teisingiau būtų rašyti, kad nereikia kvailų komentarų, ar pan.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
Suaugusieji. Jei jum reikia tik suaugusiu komentaru. Tai niekas nekomentuos jusu saito ;) nes keli suauge + - .
Jums nereikia- mums ir nereiks.
be vaiku ateities nera.
LOPAI. daugiau neisiu i sita slamstiska DEMOTYVACIJA.lt
Fu. Pasislykstejau.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
Žiūriu, kai kas nesupranta, kas per dalykas ta demotyvacija :) Dėl to tokie debiliški komentarai...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
nes demotyvacija ir turi buti juokinga, i ne emo kampelis paverkt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5825    
Prie ko čia vaikų komentarų? Manau, kokios demotyvacijos, tokie ir komentarai. O šitam saite, kol kas radau tik porą normalesnių demotyvacijų.
Nuotraukos nėra
MrsLTU 5825    
Tikrai taip.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
Vaikai vapse nesupranta kas yra ta demo. Jie vertina taip - Jie juokinga tai geras, jei nesuprantu prikolo - sudas, jei demotyvacija lb gera, bet nejuokinga - sudas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
#1 :D mldc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
#2 Tikra tiesa :)
kasiakas 5826    
#1 suauge nors zino ka komentuoja, o neraso beleko kad tik savo posta padaryt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5826    
pilna suaugusiu debilu, o kimba prie vaiku :D
Grįžti į viršų