#12 O ko gi buvo galima tikėtis :D
Tai ką, kur#@s, nelaukėt!?
Ignassin
4842
Emma11956
4842
#11 Tai, kad jie jau pakeitė tas prognozes :D Dabar ten didžiausia temperatūra +7, bet ir tai jaučiu ne ilgam :D
Ignassin
4842
#10 Nežiūriu toliau nei tris dienas į priekį. Pats įsitikinau, kad šūds jiems gaunasi. Paskui keliolika kartų keičiasi prognozės (ir ne šiaip vienu kitu laipsniu) ir sau nervus gadiniesi, kad kažko tikėjaisi geriau.
Emma11956
4842
Pamatysiu tą pavasarį už lango, tai tada ir patikėsiu, o čia kai dviem savaitėm į priekį spėja, tai iš viso neverta tikėti :/
Anonimas
4842
Patarčiau šituo pasitikėt www.foreca.com/Lithuania/
Anonimas
4842
dviem savaitem i prieki prognoze? :D 3 dienu jau netikslu buna, o cia...
Anonimas
4843
gismeteo nelabai patikimas todėl labai nesidžiaukit.
Anonimas
4843
nu jo cia kas valanda gal keicia, tuoj is tu +15 pasidaris -5
Anonimas
4843
o bl, rimtai nesitikejau :D
Anonimas
4843
aisku tas gismeteo kiekviena diena keicia prognozes tai kad nesidziaukit per anksti
Anonimas
4843
www.gismeteo.lt/city/weekly/4230/
Anonimas
4843
kur tu radai? gali atsiust
Anonimas
4843
lauuuuuuuuuuukem!!!!!!!!!!!!!!!!!
|

