čia jo. :) :D +
AŠ TAU LIETUVIŠKAI SAKAU - Neacceptina šito passwordo tam saite
Teenagor
5556
Anonimas
5556
#5 thanks captain obvious.
Ievutukas
5556
;D
Anonimas
5556
koks tolkas iš radistų prikolų demotyvacijas daryt..?
Spunkyz
5556
:D:D kzhh, bet prisiverchiau nusijuokt:))
Anonimas
5557
Thank you, captain obvious!
Arkangelas
5557
Tai kad nelabai lietuviškai sako :D
zilwis777
5557
Man, kaip IT srities atstovui visai normalu ir kasdieniska vartoti toki zargona
Anonimas
5557
tai kažkam atrodo normalu, tai ir nesuprato, nes jaučiu patys taip pasakytų. :D
Spameris
5557
#5 Tai kad visi suprato.
Anonimas
5557
tai cia (kas nesupratot) tai toks bairis kad tipo sako lietuviskai o is tikro pusiau lietuviskai pusiau angliskai.
Anonimas
5557
pz kai juokinga!
Anonimas
5557
krc dzo neaiskink jiem,perdaug dausti yra,nemoka skaityt trbt,arba maiso anglu su lietuviu noliferiai
Anonimas
5557
jus isiskaitykit normaliai, parasyta "lietuviskai sakau", o zodziai angliski
povilasq
5557
sliekai kazkoki...
|

